Get Adobe Flash player

O Żłobku

         Prywatny Żłobek Tęczowe Misie to miejsce przyjazne każdemu dziecku a przede wszystkim bezpieczne dla niego.

Od 2010 roku stale współpracujemy z Urzędem Miasta Krakowa starając się wspierać politykę prorodzinną w Mieście, działania te stawiają nas w pozycji pioniera we współpracy z samorządem na długo przed wejściem w życie ustawy potocznie zwanej "Żłobkową" również Tęczowe Misie otrzymały jako pierwsze odbiór Sanepidu przed ww. ustawą czyli na znaczne restrykcyjniejszych przepisach.

Dzięki temu, że zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowany personel zapraszamy tak jak publiczny żłobek w Krakowie z pełną odpowiedzialnością dzieci już od 5 miesiąca życia.

W "Tęczowych Misiach" dzieci bawią się i uczą w tej samej grupie wiekowej co korzystnie wpływa na zrównoważony rozwój społeczny dziecka dlatego też zapraszamy dzieci w wieku już od 5 miesięcy do 3,5 lat. Opiekę nad naszymi podopiecznymi sprawuje tylko wykwalifikowany personel pielęgniarski i pedagogiczny.

 

          
Nasza placówka mieści się w Mistrzejowicach na osiedlu 1000lecia.
Ciekawy układ pomieszczeń, doskonale wyposażone sale oraz sprawdzony personel to wszystko razem sprawia, że  dzieci ale i też ich rodzice czują się tu wyjątkowo.

 

         Żłobek  otwarty jest w godzinach od 7:00 do 18:00, pracujemy od poniedziałku do piątku przez 12 miesięcy w roku czyli również w wakacje, elastyczniej niż tradycyjny żłobek czy przedszkole, istnieje możliwość indywidualnie wydłużenia godzin pobytu u nas dziecka.

Zachęcamy serdecznie Państwa do osobistego odwiedzenia naszego Prywatnego żłobka Tęczowe Misie tak aby na własne oczy przekonali się Państwo, że u nas bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze i bezkompromisowe a  standardy przewyższają możliwości jakie może zaproponować publiczny żłobek czy klub malucha, możecie nas odwiedzić o dowolnej porze nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania, jednak prosimy uwzględnić planując wizytę, że w godzinach ok. 12-14:30 dzieci śpią. Szczegóły znajdziecie Państwo w ofercie żłobka

*obraz kamer nie jest udostępniany do sieci

Kto jest online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.